Stwórz nowoczesną łazienkę – remonty łazienek. Cennik remontów w Warszawie – usługi

Jeśli masz już dość swoich starych kafelek, które dawno wyszły z mody i chcesz odmienić oblicze twojej łazienki, skorzystaj z firmy, która wykorzystuje najnowocześniejsze metody budowlane i wykonuje remonty łazienek według projektu klienta. Marzy Ci się łazienka w stylu industrialnym? Możesz zlecić wykonanie podłogi żywicznej w metodzie 3D, która jest niezwykle efektowna także do łazienki. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Designerzy dają Ci nieskończone możliwości wzorów i kolorów.

 

Podłoga jest odporna na wilgoć i nie brudzi się tak jak klasyczne kafelki. Podłoga żywiczna także dobrze utrzymuje ciepło. Na ściany możesz wykorzystać tapety z włókna szklanego, które nie parują i nie pochłaniają wilgoci. Dodatkowo można kupić tapety z określonym tłoczeniem i pomalować wodoodporną farbą, przystosowaną do łazienki, na dowolny kolor. Jeżeli preferujesz bardziej elegancki, klasyczny i ponadczasowy styl, możesz zdecydować się na boazerię angielską na ścianach w łazience oraz efektowne kinkiety, rozety, czy inne elementy sztukaterii dekoracyjnej.
Cennik usługi remontowej łazienek zależny jest od powierzchni użytkowej, użytego materiału i technologii. Cennik ustalany jest indywidualnie.
Remonty łazienek Warszawa – stwórz unikalną, nowoczesną łazienkę

Author: exmenus.pl